מסחר עצמאי


במסגרת פוסט זה תוכל לקרוא טיפים אשר יעלו את הסיכוי שלך להרוויח כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי בשוק ההון.

המחאה החברתית והנטל הכלכלי אשר הולך וגדל על אזרחי ישראל גרמו ללא מעט מהאזרחים לחפש מקור הכנסה נוסף, אחד ממקורות ההכנסה אשר לא מעט אזרחים רואים בו כמתאים להם הוא מסחר עצמאי.

על מנת לבצע מסחר עצמאי לכאורה כל שעליך לעשות הוא להתחבר למערכת מסחר ולהתחיל לקנות ולמכור ניירות ערך, במידה ותבצע מסחר עצמאי בהתבסס על כך מהר מאוד תגלה שהעניין לא פשוט כפי שחשבת.

כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי עליך לזכור חוק אחד מאוד חשוב – ככל שתתמקצע יותר – תרוויח יותר, זו המתמטיקה של המסחר העצמאי!

להלן מספר טיפים אשר עשויים להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר :

1.חובה עליך לערוך השוואה ומשא ומתן בין חברי הבורסה השונים, בין אם אתה מעוניין לפתוח חשבון למסחר דרך הבנק ( לא מומלץ בגלל העמלות הגבהות מאוד ) ובין אם אתה מעוניין לפתוח חשבון דרך בית השקעות, לאחר משא ומתן קצר תגלה כי חסכת מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו.

2.כל אחד מעוניין להרוויח במסחר בבורסה, על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח עליך להיות בעל יתרונות רבים ככל הניתן על פני משקיעים אחרים. חובה עליך לדרוש מחבר הבורסה שאצלו פתחת חשבון למסחר, מערכת מסחר אוטומטי. אין כל סיבה שלסוחרים אחרים יהיו יתרונות במסחר על פניך, להזכירך כאשר אתה סוחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי אתה נהנה מיתרונות רבים אשר בין היתר ניתן למצוא, אפשרות למסחר על מספר ניירות ערך במקביל, אפשרות לזוז ממסך המחשב כאשר המערכת האוטומטית מבצעת את שיטת המסחר שלך, זמן תגובה להתרחשות בשוק ההון מהיר בעשרות מונים מאשר זמן תגובה של סוחר אשר סוחר ידני ועוד עוד,

היתרונות במסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי לעומת מסחר ידני , אשר היה נחלת הסוחרים בתחילת שנות ה 2000, רבים ומגוונים – אל תישאר מאוחר !! דרוש מחבר הבורסה שאצלו מתנהל חשבון ההשקעות שלך מערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה הישראלית, במידה ואין לו כזה. פשוט אל תפתח אצלו חשבון !!  !

3. אנו ממליצים לך במידה ובחרת לסחור באופציות מעוף לסחור באמצעות סימולאטור מעו"ף על מנת להכיר את אפיק ההשקעה הזה ולא להפסיד " דמי לימוד " כמו כן גם כסוחר אשר מכיר את אפיק ההשקעה אופציות מעוף תמצא עזר רב בסימואלטור המעוף מאחר ותוכל לפתח שיטות מסחר חדישות ולשכלל קיימות ללא תשלום " דמי לימוד ".

4. בקר ב פורום שוק ההון, פורום בו תוכל להתייעץ עם מומחים אשר להם ניסיון רב באפיק ההשקעה שבחרת לסחור, כידוע ניסיון הוא הדבר הקשה ביותר להשיג בחיים ובפורום תוכל להתייעץ עם סוחרים מנוסים מאוד אשר יעניקו לך מנסיונם !

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות !

מסחר אוטומטי זה GO4IT

 

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


Comments Closed