שיפורים קטנים בעסק שעושים שינוי גדול


הינה זה קורה שוב: בפעם השנייה החודש איבדת לקוח פוטנציאלי ואתה מנסה להבין למה? מדהים לגלות בכמה מהפעמים הבעיה מבחינת הלקוחות היא לא המחיר ואפילו לא המוצר שאנחנו מוכרים להם, אלא דווקא השירות.

אם תנסה לבדוק את ההתנהגות שלך בתור לקוח אתה בוודאי תגלה שכאשר אתה לא מקבל מענה טלפוני אנושי מהיר מהעסק שאליו אתה פונה, אתה פשוט עובר הלאה. זה נכון לגבי משרדי עורכי דין, אדריכלים ולגבי כל שירות אחר שלו אתה זקוק, אז למה אתה מצפה שהלקוחות שלך יתנהגו אחרת? גם הם, כמוך, רוצים לקבל את המענה הכי מהיר שאפשר ולכן כדאי לך לבדוק את הנושא הזה בעסק שלך.

להישאר תמיד זמין

העניין של זמינות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע אומנם לא היה קיים בעבר, אך היום זה דבר מהותי שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. לכן אתה צריך לשאול את עצמך כיצד תספק מענה טלפוני אנושי לכל מי שפונה אליך מבלי להישאר פיזית במשרד כל הזמן. הפתרון הוא פשוט: פנה אל חברה שמספקת שירות בתחום הזה ותראה איך תרוויח בגדול. החברות האלה מעמידות טלפנים שזמינים בכל עת ויכולים לספק מענה ראשוני לכל אדם שמתקשר לעסק שלך, מה שאומר שכל לקוח פוטנציאלי יקבל מענה מהיר.

כמה עולה ההשקעה הכלכלית הזאת?

שירותי מענה טלפוני הם אומנם חשובים ויכולים לשפר את מצב העסק, אך הם לא יקרים. אומנם זה תלוי לאיזו חברה תפנה וכדאי שתשווה קצת מחירים, אך באופן כללי אתה תראה שמדובר על שירות שיעשה שינוי גדול בעסק אך לא ידרוש ממך להשקיע יותר מידי. תוכל לעשות אפילו ניסיון לזמן קצר, לבחון את השינוי בעסק וכך לקבל החלטה לגבי ההמשך.

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


Comments Closed