סקירה יומית שוק ההון 26.2.2013

חוסר הוודאות שמאפיין את תוצאות הבחירות באיטליה טלטל אמש את השווקים כשבארה"ב ולאחר פתיחה חיובית אי הוודאות דחפה את השוק לירידות שערים ובסיום הנאסד"ק ירד ב 1.4%, הדאו ג'ונס ב 1.5% וה S&P 500 ירד כ 1.8%. התסבוכת באיטליה היא שאף אחת מהמפלגות לא תוכל להקים רוב בסנאט ולהקים ממשלה.

באסיה אמש עליות שערים על רקע הדיווחים כי נמצא נגיד חדש לבנק המרכזי ביפן אולם הבוקר ובהמשך ישיר לסיום המסחר בארה"ב, גם באסיה מסכים אדומים.
אמש בישראל וכצפוי הנגיד השאיר את ריבית בנק ישראל על כנה, ריבית בשיעור 1.75%

הודעות כלכליות אדומות להיום:

10:00 – דו"ח האינפלציה (אנגליה)
10:15 – רמת התעסוקה (שוויץ)
17:00- מכירת בתים חדשים (ארה"ב)
17:00 – מדד אמון הצרכנים (ארה"ב)
17:00 – נאום יו"ר הבנק הפדראלי

מבחינת הגרפים:

EUR/USD

היורו מול הדולר ולאחר הנפילה אמש של היורו ובעקבות הבחירות באיטליה, בגרף יומי אנחנו רואים כי הצמד מתקרב אל עבר אזור תמיכה ברמה של 1.3000. אם הצמד אכן יעצר באזור זה ויחל בגל עליות לפחות עד אזור 1.3300 נוכל לקבל כתף שנייה בתבנית ראש וכתפיים שמתפתחת לנו.

ניתן לראות כי כתף אחת וראש כבר ישנם.
אפשרויות,
במידה ואזור התמיכה 1.300 לא יפרץ כלפי מטה נוכל לחפש עסקאות אופציות בינאריות CALL  לטווח עד בינוני וכאמור עד אזור 1.3300 ומשם נוכל להערך מחדש להמשך הדרך.

צוות האנליסטים

easyoption

* סקירה זו הינה תחזית של האנליסטים של חברת easyoption. אין לראות בה המלצה למסחר באתר ובכלל.

פורסם בקטגוריה מט"ח

סקירה יומית שוק ההון 21.2.2013

שלום לסוחרים

אמש, עם פרסום פרוטוקול ישיבת חברי וועדת השוק הפתוח של הבנק הפדראלי בארה"ב ולאחר דבריו של הנגיד ברננקי ובהם הוא התייחס ואמר כי צריך להיערך לשינוי מדיניות רכישת האג"ח החודשית בהיקף של 85 מיליארד דולר וכשברננקי דוחף להמשך רכישות, זאת בניגוד לדעה של חלק מחברי הוועדה.

 

המסחר בבורסה בארה"ב נסגר בירידות שערים על רקע פרסום פרוטוקלי הריבית, הדאו ג'ונס ירד ב 0.77%, הנאסד"ק ב 1.53% ואילו ה S&P 500  ירד בכ 1.24%. הבוקר החוזים העתיידים מאותתים על המשך ירידות.

 

באסיה ירידות שערים גם כן על רקע החשש כי הפדרל ריזרב יפסיק את תוכנית ההרחבה הכמותית.

 

באנגליה הפאונד צונח לאחר שנודע כי הנגיד ושלושה בנקים מרכזיים רצו להגדיל את יעד רכישות האג"ח אך שאר חברי הוודעה התנגדו לכך.

הודעות כלכליות אדומות להיום:
15:30 – מדד מחירים לצרכן (ארה"ב)
15:30 – תביעות ראשוניות לדמי אבטלה (ארה"ב)
17:00 – מכירת בתים יד שנייה (ארה"ב)

מבחינת הגרפים:
אמש ניתחנו את מניית גוגל וכשהיא הגיעה לשיא כל הזמנים וסגרה בנר מרבוזו ביחד עם שילוב של אזור קניות יתר במתנדים ואכן הירידה שצפינו התרחשה. מי שרכש אופציות בינאריות לכיוון פוט הרוויח לא מעט.
''

בגרף היומי הממוצעים של מתנד הסטוכסטי עדיין נמצאים מעל אזור 80, אזור קניות יתר וכשנעשה חיתוך בין הממוצעים.ישנו שיפוע כלפי מטה במתנד הRSI וגם הוא עדיין באזור קניות יתר ולכן הנטייה שלנו  היא להמשך ירידות במידה והמנייה תרד מתחת לרמה של 794 וכשאזור התמיכה שלאחריו יהיה באזור 780.

צוות האנליסטים easy option
* סקירה זו הינה תחזית של האנליסטים של חברת easyoption. אין לראות בה המלצה למסחר באתר ובכלל.

סקירה יומית שוק ההון 20.2.2013

בוקר טוב לסוחרי easy option

עליות שערים בעולם אמש כשבארה"ב חגיגות כשמדד הדאו ג'ונס וה s&p 500 עלו לשיא של 5 שנים.
ה s&p 500 והנאסד""ק עלו בכ 0.7% ואילו הדאו ג'ונס הוסיף 0.4%. החוזים העתידיים מאותתים על פתיחה חיוביתחגיגה גם בכל הנוגע למניית גוגל שהגיעה לשיא כל הזמנים, המנייה חצתה את רף 800 דולר למנייה.אך לא הכל ורוד כשנשיא ארה"ב אובאמה הזהיר מפני השלכות של הקיצוצים הנרחבים העומדים להיכנס לפועל בתחילת חודש מרס. אובאמה הזהיר מפני גל פיטורים ואבטלה עולה וקיצוצים העלולים לפגוע במוכנות הצבאית ובשורה של שירותים חיוניים. אובאמה מנסה להפעיל לחץ על הקונגרס שנשלט ע"י הרפובליקנים ובמטה לדחות את תחילת הקיצוצים.

עליות שערים במסחר בבורסת אסיה זה היום השלישי ברציפות. אמש הבורסה של טוקיו סגרה בשיא מאז אוגוסט 2011.

הודעות כלכליות אדומות:

11:30 – שינוי במספר דורשי העבודה (אנגליה)
11:30 – פרוטוקול מפגישת הבנק המרכזי (אנגליה)
115:30 – מדד המחירים לצרכן (ארה"ב)
21:00 – פרוטוקול ההצבעה על הריבית (ארה"ב)

מבחינת הגרפים,

מניית גוגל, כאמור המנייה הגיעה אמש לשיא כל הזמנים כשחצתה את רף 800 וסגרה במחיר של 806.85, אך הנר שסגר את יום המסחר היה נר מרבוזו, זהו נר ללא זנבות וכשהמחיר הגבוה אמש הוא המחיר הסופי של יום המסחר. נר זה יכול לאותת לנו על שינוי מגמה וכשהוא מגיע לאחר עלייה.
''

עוד אנחנו יכולים לראות כי הממוצעים של מתנד הסטוכסטי נמצאים באזור קניות יתר וגם מתנד ה RSI נמצא קרוב לקו 80 שזהו אזור קניות יתר עוצמתי.

הנטייה שלנו לחפש באמצעות אופציות בינאריות באמצעות עסקאות PUT לסוף יום עד סוף שבוע גם לאור הנתונים הטכניים וגם כשיש סבירות כי המשקיעים יחפשו לממש רווחים

צוות האנליסטים easy option

* סקירה זו הינה תחזית של האנליסטים של חברת easyoption. אין לראות בה המלצה למסחר באתר ובכלל.

כיצד לסחור בפורקס

מהו מסחר בפורקס וכיצד למעשה סוחרים בו ?

מסחר בפורקס הינו מסחר במטבעות זרים וידוע כמסחר בצמדי מטבעות וכיום הוא למעשה המסחר הפעיל הגדול ביותר בשוק ההון ואליו נערמים כל הסוחרים והמטבעות כולם מקבלים את שווים עפ"י מסחר גלובלי זה, אין זה סוד כי המסחר הנפוץ בעולם וזה שקובע את שוויו של כל מטבע זר בעולם הוא עפ"י מסחר זה, על מנת לדעת מה שווי לצורך הדוגמא של מטבע הריאל הברזילאי לעומת הדולר האמריקאי, אנו נצטרך בשביל זה את המסחר במט"ח, עפ"י כמות ההיצע והמסחר בו ייקבע כל מטבע ומטבע. המסחר נקבע עפ"י צמדי מטבעות, כל מטבע אל מול שוויו למטבע אחר כך יוצא שיש לנו תמיד, דולר- יורו, שקל- דולר וכן הלאה

מסחר בפורקס הוא מסחר מאוד פופלארי בעולם ובישראל בכלל, יותר ויותר סוחרים בעולם חדשים וותיקים, בנקים, תאגידים, חברות למסחר ובתי השקעות ראו את הפוטנציאל הגלום במסחר זה וקיבלו עליהם כמעט חובה לסחור ולהיות פעילים מאוד ולנהל פלטפורמות שונות בעולם זה שידוע כמושך אליו מידי חודש רבבות וגם כאלה אשר מזדמנים ומנסים את מזלם למען הרווח הקל, במסחר זה כל שעליך לעשות כסוחר הוא לנסות לחזות את שווין של צמדי מטבעות, האם יירד שוויו של הדולר אל מול השקל לצורך הדוגמא או ייעלה ובכך ההפרשים הנמדדים ממש בפיפסים אך כאשר הסכומי הכסף הם גדולים ההפרשים בין הניסון לחזות במידה וצדקתם הוא גדול וכך גם ההיפך והרווחים יכולים להיות נאים מידי חודש בחודשו .

מסחר זה גם נודע בעולם בשמו המיוחד הלא הוא Forex  שניתן לו בזכות צמדי המילים Forgein Exchange