אפיקי הכנסה בתוך מסחר בשוק ההון

שוק ההון, הבורסה אם תרצו, הוא עולם ומלואו שמלא ברווחים וכן גם בהפסדים. ישנם יתרונות רבים בעבודה מול שוק ההון, בעיקר בעידן המודרני שבו אנו יכולים לעבוד מול המחשב, בבית קפה, במהלך ישיבה עם חברים או אפילו דרך הטלפון הסלולארי ולדעת היכן אנחנו עומדים. ביחד עם זאת ישנם גם סיכונים ולכן כדאי לבחון גם אופציות בינאריות ואפשרויות אחרות הקיימות בשוק ההון.

האפשרות הקלאסית

את האפשרות הנפוצה ביותר שבה ניתן לפעול בתוך מסחר בשוק ההון, היא כמובן ההשקעה במניות. חברות שונות שמוכיחות את עצמן ומונפקות בבורסה, ניתנות להשקעה על ידי אזרחים שונים על פי שווי המנייה שלהם. במידה והחברה מגיעה לתשואות, מוכיחה התקדמות והמניות שלה מבוקשות יותר, כך גם שווי המנייה יכול לעלות בהרבה. בצורה הזו ניתן להרוויח רבות אבל גם להפסיד את ההון האישי שלנו אותו אנחנו מכניסים להשקעות.

אופציות

אופציות בינאריות ואחרות אשר קיימות בתוך מסחר בשוק ההון, מדברות גם הן על המניות והחברות השונות שהונפקו בבורסה, אבל לאו דווקא באופן ישיר. זאת אומרת, שאתם לא משקיעים פיזית במניה, אלא מנסים לנחש את הערך הסופי שלה במועד ספציפי שנקבע מראש. ניתן להשוות את זה להימור על תוצאות כמו בטוטו וכדומה.

כך למשל, במידה ומניה X שווה 100 דולר, ואתם מעריכים שבתוך שבוע מהיום היא תהנה מתשואה, תוכלו לקבל את שווי הסכום ששילמתם עבור ההערכה שלכם ובהכפלה היחסית שהוגדרה מבעוד מועד בהתאם ליחס והסיכוי לתוצאה של המניה.

הטוויסט

העיקרון הייחודי שעומד מאחורי העולם הזה של מסחר בשוק ההון, שבו יש גם אופציות בינאריות, הוא שאתם יכולים גם להניב תשואה גם מנפילת הערך של מניות או חברות שונות. כאן, עומדת מולכם השאלה – מה יותר קל, לנבא הצלחה או כישלון? בעולם של האופציות הבינאריות ניתן להרוויח כסף רב ועם זאת גם לא לאבד הכול במידה וטעיתם. בהצלחה