מידע על אופציה דיגיטלית

אופציות בינאריות מאפשרות למעשה את החופש שבמסחר. אפשרויות המסחר הן רבות ומגוונות בשוק ההון ואנו יכולים להשתמש בהן למגוון צרכים או רצונות שונים. בין אם מדובר בתחביב במסחר ו"הימור" בשוק ההון, בין אם מדובר בגידור סיכונים, השקעה מחושבת או כל סיבה אחרת שתעלה על דעתנו.

ישנן אופציות שונות המאפשרות מסחר בשוק ההון בהתאם לצפי שלנו לגבי המדד הנסחר ועל ידי ראיה חכמה וחיזוי נכון של תנודות השוק, אנו יכולים לבצע השקעות מושכלות וחכמות ולהרוויח על ידי כך הרבה מאוד כסף שיוכל לעזור לנו ולבני משפחתנו בצבירת חסכונות לעתיד או בביסוס רמת חיים גבוהה. אך ישנם מספר דגשים שאליהם צריך לשים לב בטרם נכנסים לזירה מורכבת ומסובכת זו של מסחר בשוק ההון.

דרכי המסחר

דרכי המסחר בשוק ההון הן שונות, אך רוב המסחר מתבצע דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות מותאמות. אנשים רבים נחשפים למסחר בשוק ההון דרך פרסומות והודעות דואר אלקטרוני הנשלחות אליהם מפעם לפעם. אך אנשים אלו מוכרחים להבין שמסחר בשוק ההון אינו כה פשוט, לא מדובר רק בכניסה לאתר וביזבוז כסף, אלא יש צורך ממשי והכרחי להכיר ולהבין את התחום. אופציות בינאריות או אופציה דיגיטלית הן האופציות הנפוצות ביותר וגם הפשוטות ביותר. אופציות בינאריות מאפשרות לנו מסחר פשוט וקל עם שתי תוצאות אפשריות בלבד – רווח או הפסד.

אופציה דיגיטלית

אותה אופציה דיגיטלית נרכשת כזכות קניה או רכישה על נכס מסויים במחיר קבוע מראש ובתאריך קבוע מראש, בו יפוג תוקף האופציה. עד תאריך זה אנו רשאים לממש או לא לממש את האופציה שבידנו. בהתאם לתנודות השונות בשוק ולפי הצפי שלנו – במידה וצדקנו, אכן יגיע לידינו סכום כסף בתשואה גבוהה, כמובן ביחס לסכום ההשקעה הראשונית. במידה ואין אנו מעוניינים לממש את האופציה, מכיוון שההפסד בה יהיה גדול מדי עבורנו, אנו רשאים לבחור שלא לעשות כך ולשאת אך ורק את הוצאות עלות הפרמייה, בעצם רכישת האופציה כזכות או אפשרות לרכוש או למכור נכס מסויים בעלות מסויימת. חשוב להקפיד על הבנה וקריאה נכונה של השוק ולהמנע מהפסדים מיותרים.

מסחר עצמאי

במסגרת פוסט זה תוכל לקרוא טיפים אשר יעלו את הסיכוי שלך להרוויח כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי בשוק ההון.

המחאה החברתית והנטל הכלכלי אשר הולך וגדל על אזרחי ישראל גרמו ללא מעט מהאזרחים לחפש מקור הכנסה נוסף, אחד ממקורות ההכנסה אשר לא מעט אזרחים רואים בו כמתאים להם הוא מסחר עצמאי.

על מנת לבצע מסחר עצמאי לכאורה כל שעליך לעשות הוא להתחבר למערכת מסחר ולהתחיל לקנות ולמכור ניירות ערך, במידה ותבצע מסחר עצמאי בהתבסס על כך מהר מאוד תגלה שהעניין לא פשוט כפי שחשבת.

כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי עליך לזכור חוק אחד מאוד חשוב – ככל שתתמקצע יותר – תרוויח יותר, זו המתמטיקה של המסחר העצמאי!

להלן מספר טיפים אשר עשויים להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר :

1.חובה עליך לערוך השוואה ומשא ומתן בין חברי הבורסה השונים, בין אם אתה מעוניין לפתוח חשבון למסחר דרך הבנק ( לא מומלץ בגלל העמלות הגבהות מאוד ) ובין אם אתה מעוניין לפתוח חשבון דרך בית השקעות, לאחר משא ומתן קצר תגלה כי חסכת מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו.

2.כל אחד מעוניין להרוויח במסחר בבורסה, על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח עליך להיות בעל יתרונות רבים ככל הניתן על פני משקיעים אחרים. חובה עליך לדרוש מחבר הבורסה שאצלו פתחת חשבון למסחר, מערכת מסחר אוטומטי. אין כל סיבה שלסוחרים אחרים יהיו יתרונות במסחר על פניך, להזכירך כאשר אתה סוחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי אתה נהנה מיתרונות רבים אשר בין היתר ניתן למצוא, אפשרות למסחר על מספר ניירות ערך במקביל, אפשרות לזוז ממסך המחשב כאשר המערכת האוטומטית מבצעת את שיטת המסחר שלך, זמן תגובה להתרחשות בשוק ההון מהיר בעשרות מונים מאשר זמן תגובה של סוחר אשר סוחר ידני ועוד עוד,

היתרונות במסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי לעומת מסחר ידני , אשר היה נחלת הסוחרים בתחילת שנות ה 2000, רבים ומגוונים – אל תישאר מאוחר !! דרוש מחבר הבורסה שאצלו מתנהל חשבון ההשקעות שלך מערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה הישראלית, במידה ואין לו כזה. פשוט אל תפתח אצלו חשבון !!  !

3. אנו ממליצים לך במידה ובחרת לסחור באופציות מעוף לסחור באמצעות סימולאטור מעו"ף על מנת להכיר את אפיק ההשקעה הזה ולא להפסיד " דמי לימוד " כמו כן גם כסוחר אשר מכיר את אפיק ההשקעה אופציות מעוף תמצא עזר רב בסימואלטור המעוף מאחר ותוכל לפתח שיטות מסחר חדישות ולשכלל קיימות ללא תשלום " דמי לימוד ".

4. בקר ב פורום שוק ההון, פורום בו תוכל להתייעץ עם מומחים אשר להם ניסיון רב באפיק ההשקעה שבחרת לסחור, כידוע ניסיון הוא הדבר הקשה ביותר להשיג בחיים ובפורום תוכל להתייעץ עם סוחרים מנוסים מאוד אשר יעניקו לך מנסיונם !

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות !

מסחר אוטומטי זה GO4IT