הכסף כחוב

רציתם לדעת איך מייצרים כסף?
כדי שתראו את הסרטון הזה… זה הסיבה לכול תחלואי הכלכלה – הסיבה הראשית הגורמת למדינות לפשוט רגל.!

סימולאטור מעו"ף

במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד תוכל לקדם רמת המסחר שלך ולהעלות את הנסיון שלך במסחר באופציות מעוף, ללא תשלום " דמי לימוד ".

על מנת להתמקצע בכול תחום מתחומי החיים עליך ללמוד ולהתנסות עד שאתה מגיע לרמה הגבוה הנדרשת, במסחר בשוק ההון בכלל ובאופציות מעו"ף בפרט הנוסחה מאוד מאוד פשוטה , ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר כסף!

על מנת להתמקצע במסחר באופציות מעוף עליך לשלם לא מעט " דמי לימוד " לשוק. רבים מסוחרי המעוף הגדולים הפסידו לא מעט כסף בתחילת דרכם כאשר ניסו ללמוד ולהבין את התנהגות שוק הנגזרים ( אופציות מעוף )

באמצעות סימולאטור מעו"ף תוכל ללמוד, להתנסות, לשפר ולייעל את שיטת המסחר שלך ללא תשלום " דמי לימוד " בניסויים שאתה תבצע עד אשר שיטת המסחר שלך תגיע לרמה שתספק את התשואה שאתה חושב שמתאימה לך.

סימולאטור מסחר מתאים לכול רמת הסוחרים, בין אם אתה סוחר מתחיל, בין אם אתה סוחר מנוסה ובין אם אתה סוחר מומחה, תמצא בסימואלטור המסחר ככלי עזר משמעותי אשר יעזור לך לחסוך לא מעט כסף בשיפור מיומנות המסחר שלך.

כסוחר מתחיל תוכל ללמוד להכיר את התנהגות אופציות המעוף, לסחור ב אסטרטגיות מעו"ף ולנסות לבנות לך שיטת מסחר שתהיי לך רווחית לאורך זמן וזאת ללא תשלום דמי לימוד!

כסוחר מנוסה תוכל לשפר ולייעל את שיטת המסחר שלך על מנת למקסם רווחים, כמובן ללא תשלום דמי לימוד בניסויים שתערוך על מנת לשפר את שיטת המסחר שלך.

כסוחר מומחה תוכל לבחון שיטות מסחר חדישות ומתקדמות תוך שילוב נתונים שונים, בדרכך לבנות רובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית – אלגו טריידינג.

תוכל להתאמן בסימואלטור המסחר ב 2 דרכים

1. מסחר בנתוני שוק מוקלטים – תוכל לבחון את שיטת המסחר שלך על נתוני שוק מוקלטים, להריץ " הלוך ושוב " את הנתונים על מנת לבדוק כיצד תוכל לשפר את שיטת המסחר בפעם הבאה שיתרחש דבר דומה בשוק.

2. מסחר בזמן אמת – המסחר הוא בזמן אמת מול נתוני השוק בזמן אמת כפי שהם נסחרים בבורסה, אך המערכת לא קונה ומוכרת בפועל אלא מדמה קניה ומכירה, יוצג לך רווח \ הפסד יומי ועוד

הנך מוזמן לבקר בדף הבית ולהתנסות בסימואלטור מעוף ובמערוכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות

מסחר אוטומטי זה Go4it