" כנסו לשוק ההון ותלמדו לעשות כסף "

הציטוט הזה ורבים נוספים בתחום שייכים לוורן באפט, מי שעפ"י מגזין "פורבס" הידוע מכהן כאיש השני העשיר בעולם ואת רוב הונו השיג בזכות השקעותיו במסחר בשוק ההון .

אנליסט ידוע בישראל אף המליץ כמו המשקיע האגדי : " אל תפחדו להיכנס לשוק ההון ", שוק המסחר במניות ובכסף הינו הופך ליותר נגיש, לכזה שמדבר כבר שפה יותר ברורה עבור רבים שבשנים הקודמות היו די עניין רחוק עבורם ושפה קשה לתרגום מהיר, כעת רבים נכנסים לשוק הענק הזה ומתנסים, אחרים אף ממליצים לרבים על מנת להוסיף לעצמם הכנסה שוטפת נוספת יש עליהם פשוט להיכנס ללמוד את שוק ההון ולהתחיל לסחור, " היו אחראים לעתידכם " נאמר באחד הבלוגים הוותיקים במסחר בשוק ההון, יש אשר יחלקו ויש שיסכימו, לפחות מלבדוק אף אחד לא ינזק או יפסיד כסף .

על מנת לספר לכם עד כמה כדאי השוק והפיכתו לפופולארי, הייתי פשוט יכול להביא ממליצים או דעות של כאלה העושים כסף ולפסוח כמובן על המפסידים ובכך הייתם מתרצים ( או לפחות חלקכם ), העדיפות היא לבוא ולומר לכם את מה שלרוב קורה סביב שוק ההון בדרך יותר פשוטה ואמיתית .

המשחר בשוק ההון בשנים האחרונות הפך למציאותי יותר עבור רבים המסחר הפך להיות נגיש וקל יותר להבנה וסחף אליו סוחרים רבים וזה כבר מוכח שרבים מתושבי הגלובוס בכלל ובישראל בפרט משקיעים כספם בתחום זה הן במט"ח, הן במניות, ובשאר תחומים, אז כיצד אם כן נכנסים לתחום המלא מספרים, גרפים, סקירות ושאר נתוני רובוטיקה כמעט ולא מובנים ?

נתחיל מזה שיש לכם את הרצון זה יתרון גדול ואתם לא נכנסים לכאן לעשיית רווח מהיר בלבד, כאן חשובה בראש ובראשונה האסטרטגיה לטווח הארוך, תרצו, תלמדו, תסתקרנו וכמובן תתמידו, ישנם דרכים רבות ללמוד כיצד להשתלב בתחום שוק ההון, היצמדות לותיקים שבסוחרים זאת דרך טובה והתחלתית, כניסה לאחד מבתי הספר והמכללות בתחום השכלה פיננסית זאת אופציה נוספת, רבים המקומות אשר יציעו לך תמורת זמנך בלבד להגיע ולהתרשם משיעור המועבר לקבלת רקע על התחום, שם תקבל שיקוף על נתוני העסקאות, כיצד לסחור ומושגים בסיסיים על מנת להבין במה מדובר .

זהו, כאן אתה עומד לבדך להחליט, רבים נכנסים ובודקים, אם רצונך להיכנס וללמוד ולא חובה לסחור או לעבוד בתחום שוק ההון, אתה יכול להתחיל כבר עכשיו לימודי שוק ההון ולחבור לרבים אשר שותפים לעשייה הכלכלית בתחום .