הרצאה על מסחר אוטומטי

שלום חברים,

לפני יומיים אלירן העביר הרצאה בנושא מסחר אוטומטי – "מלחמת המכונות" ב"אי -כנס"(שזה כנס חדשנות ויזמות) באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

בהרצאה אלירן הסביר על מסחר אוטומטי באופן כללי ועל מה שקורה בענף בשנים האחרונות.

הרצאה טובה מאוד גם לאנשים ללא רקע במסחר בכלל.

כדי להכנס להרצאה לחצו על הקישור הבא : הרצאה מסחר אוטומטי – "מלחמת המכונות"

נ.ב
אם אתם מתעניינים במסחר אוטומטי , אלירן כותב הרבה חומר על התחום וכדי לעקוב אחריו כול שתצטרכו זה להרשם לרשימת תפוצה שבאתר שלו.

בהצלחה

קורס בשוק ההון

כיום ישנם המון תחומים ומקצועות, שאין חובה ללמוד את כל תורתם, אלא אפשר להסתפק בקורס בסיסי או בקורס מקיף על מנת להתחיל, קורס בשוק ההון, הוא בדיוק אחד מאלה .

בבואך היום ללימודים, הינך נידרש לשני דברים נורא משמעותיים בחייך, אחד זה לא מעט זמן והשני הוא לא מעט כסף, לא לכל אחד יש אחד מהשניים האלה ויש בודדים עם שניהם יחדיו, אז איך בכל זאת הרבה אנשים שונים ובגילאים שונים מתמודדים עם לימודים אקדמאיים ? הרבה עבודה קשה, ויתור על מספר דברים בחייהם וכמובן עזרה, בחלקו מלגות, ולפעמים גם עזרה מהמשפחה .

לעומת לימודים אקדמיים, ישנם כאלה שיעדיפו לפנות לעבר קורסי הכשרה, מקיפים או קצרים קורסי הכשרה הינם דרך נוספת אמנם לא כמו לימודים באקדמיה אך נותנים מענה לאוכלוסיה מסוימת, קורס בשוק ההון עונה על ההגדרה הזאת, נכון שישנם אנשים בתחום רבים אפילו שסיימו אקדמיה, אך ישנם חלקים במסחר בשוק ההון, שאין כ"כ צורך בלימודים או בידע מוקדם, בייחוד עם פרוץ טכנולוגיית האינטרנט, למי שליבו חפצה לסחור בשוק ההון, לדוגמה במטבעות חוץ, יכול להסתפק הוא בקורס בשוק ההון, כזה שמציעות מכללות בתחום ובכמה צעדים פשוטים להיכנס ולהתחיל לאחר מכן לסחור .

הרבה מהנלמד בקורס שוק ההון הינו בסיסי, את הייתר למעשה מובילים התלמידים בקורס בעצמם, לאחר הבנת הבסיס, השאר הוא בגדר ניסוי וטעיה אשר במהלכו של קורס בשוק ההון לומדים ביחד עם המרצים, וכאשר לומדים במהלך הקורס הלכה למעשה כיצד המסחר בשוק ההון מתבצע, אין צורך להכביר בשיעורים, אלא להגיע מידי פעם לרענן את הידע ולשפר עמדות תוך כדי מסחר, רבים הם הסוחרים כיום בשוק ההון שפועלים בצורה כזאת .