מסחר בבורסה כעסק עצמאי

לא מעט בני אדם בוחרים לעסוק בתחום המסחר בבורסה כמקור פרנסה ראשי או מקור פרנסה מישני. על מנת להשיג רווחים גבוהים ככל הניתן עליך להתייחס לנושא המסחר בבורסה כאל עסק עצמאי לכל דבר, עסק בו עליך להתמקצע ולהשקיע לא מעט על מנת להרוויח כמה שיותר, בנוסף, כמו בכול עסק עליך לשאוף לצמצם את מרכיב " ההוצאות " .

כיצד אני יכול להקטין הוצאות ולהגדיל רווחים מהמסחר בבורסה ? 

כאמור חלה עליך חובה להתייחס לביצוע מסחר בבורסה בכלל ולמסחר היומי בפרט כאל עסק עצמאי. כדי להרוויח רווחים גבוהים ככל הניתן בעסק העצמאי שלך עליך להיות מקצועי בתחומך ובעל יתרונות רבים ככל הניתן לעומת מתחריך, כאשר אנו מדברים על המסחר בבורסה, ההשקעה שלך היא בתחומים רבים, בראש ובראשונה " בסוחר שבך " ששם הכל מתחיל, איך תתנהג ואיך תפעל, עד כמה תחליט להיות מקצועי ועד כמה תשקיע בעצמך ותפתח את עצמך בצורה הנכונה. הדבר השני שחובה עליך להשקיע בו הוא במערכת המסחר שלך ! מערכת המסחר היא למעשה אחד היתרונות שאתה יכול להקנות לעצמך לעומת המתחרים שלך – סוחרים אחרים בבורסה שגם הם מבצעים מסחר עצמאי ורוצים להרוויח כמה שיותר, במידה ובחרת לסחור באמצעות תוכנה למסחר אוטומטי אתה נהנה יתרון יחסי משמעותי לעומת משקעים אחרים ועל ידי כך מעלה משמעותית את הסיכויים להרוויח בהשקעה בשוק ההון, מסחר באופציות מעוף, מסחר במניות וכו'.

כאמור, עליך להקטין ככל הניתן, את מרכיב ההוצאות בעסק העצמאי שלך, כדי לבצע זאת בשוק ההון עליך להקטין את מרכיב עמלות המסחר ואת עלות השירותים השונים שאתה מקבל מבית ההשקעות חסכון שעשוי לבוא לידי ביטוי במאות ואף אלפי שקלים מידי חודש בחודשו.

כפי שעניין קבוצות הרכישה בתחום הנדל"ן גרם לכך שלכל אחד מחברי קבוצת הרכישה קיבל הנחות משמעותיות על הדירה שרכש, כך גם בנושא עמלות מסחר בבורסה ושרותי מסחר, קבוצת הרכישה בנושא עמלות מסחר ושרותי מסחר הצליחה לגרום להוזלה משמעותית בעמלות ובתנאי המסחר ואף לכל אחד מחברי הקבוצה ניתנת האפשרות לקבל תוכנת מסחר אוטומטי ללא תשלום !

הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות תוכנות מסחר אוטומטי וממסלולי מסחר בבורסה אשר התקבלו במסגרת חברות בקבוצת רכישה, מסלולי המסחר כוללים עמלות זולות במיוחד ותוכנות למסחר אוטומטי ללא תשלום. תוכל אף להתנסות במערכת מסחר אוטומטי אשר מתממשקת למערכת ה FMR שלך לשבועיים בחינם ללא כל התחיבות

מסחר אוטומטי זה GO4IT

 

סימולאטור מעו"ף

במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד תוכל לקדם רמת המסחר שלך ולהעלות את הנסיון שלך במסחר באופציות מעוף, ללא תשלום " דמי לימוד ".

על מנת להתמקצע בכול תחום מתחומי החיים עליך ללמוד ולהתנסות עד שאתה מגיע לרמה הגבוה הנדרשת, במסחר בשוק ההון בכלל ובאופציות מעו"ף בפרט הנוסחה מאוד מאוד פשוטה , ככל שתתמקצע יותר תרוויח יותר כסף!

על מנת להתמקצע במסחר באופציות מעוף עליך לשלם לא מעט " דמי לימוד " לשוק. רבים מסוחרי המעוף הגדולים הפסידו לא מעט כסף בתחילת דרכם כאשר ניסו ללמוד ולהבין את התנהגות שוק הנגזרים ( אופציות מעוף )

באמצעות סימולאטור מעו"ף תוכל ללמוד, להתנסות, לשפר ולייעל את שיטת המסחר שלך ללא תשלום " דמי לימוד " בניסויים שאתה תבצע עד אשר שיטת המסחר שלך תגיע לרמה שתספק את התשואה שאתה חושב שמתאימה לך.

סימולאטור מסחר מתאים לכול רמת הסוחרים, בין אם אתה סוחר מתחיל, בין אם אתה סוחר מנוסה ובין אם אתה סוחר מומחה, תמצא בסימואלטור המסחר ככלי עזר משמעותי אשר יעזור לך לחסוך לא מעט כסף בשיפור מיומנות המסחר שלך.

כסוחר מתחיל תוכל ללמוד להכיר את התנהגות אופציות המעוף, לסחור ב אסטרטגיות מעו"ף ולנסות לבנות לך שיטת מסחר שתהיי לך רווחית לאורך זמן וזאת ללא תשלום דמי לימוד!

כסוחר מנוסה תוכל לשפר ולייעל את שיטת המסחר שלך על מנת למקסם רווחים, כמובן ללא תשלום דמי לימוד בניסויים שתערוך על מנת לשפר את שיטת המסחר שלך.

כסוחר מומחה תוכל לבחון שיטות מסחר חדישות ומתקדמות תוך שילוב נתונים שונים, בדרכך לבנות רובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית – אלגו טריידינג.

תוכל להתאמן בסימואלטור המסחר ב 2 דרכים

1. מסחר בנתוני שוק מוקלטים – תוכל לבחון את שיטת המסחר שלך על נתוני שוק מוקלטים, להריץ " הלוך ושוב " את הנתונים על מנת לבדוק כיצד תוכל לשפר את שיטת המסחר בפעם הבאה שיתרחש דבר דומה בשוק.

2. מסחר בזמן אמת – המסחר הוא בזמן אמת מול נתוני השוק בזמן אמת כפי שהם נסחרים בבורסה, אך המערכת לא קונה ומוכרת בפועל אלא מדמה קניה ומכירה, יוצג לך רווח \ הפסד יומי ועוד

הנך מוזמן לבקר בדף הבית ולהתנסות בסימואלטור מעוף ובמערוכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות

מסחר אוטומטי זה Go4it

 

 

 

הרצאה על מסחר אוטומטי

שלום חברים,

לפני יומיים אלירן העביר הרצאה בנושא מסחר אוטומטי – "מלחמת המכונות" ב"אי -כנס"(שזה כנס חדשנות ויזמות) באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

בהרצאה אלירן הסביר על מסחר אוטומטי באופן כללי ועל מה שקורה בענף בשנים האחרונות.

הרצאה טובה מאוד גם לאנשים ללא רקע במסחר בכלל.

כדי להכנס להרצאה לחצו על הקישור הבא : הרצאה מסחר אוטומטי – "מלחמת המכונות"

נ.ב
אם אתם מתעניינים במסחר אוטומטי , אלירן כותב הרבה חומר על התחום וכדי לעקוב אחריו כול שתצטרכו זה להרשם לרשימת תפוצה שבאתר שלו.

בהצלחה

מסחר אוטומטי

עידן טכנולוגי מתקדם מביא אחריו הרבה חידושים והמצאות, בתחום שווקי ההון הסוחרים אט-אט נחשפים למסחר אוטומטי וכיום מיליוני בני אדם הסוחרים בשווקים השונים משתמשים בו .

אם כן מהו המסחר האוטומטי ?

מסחר אוטומטי, הינו מסחר בו הסוחרים כלל לא חייבים להיות פעילים פיזית מול המחשב ולהיות עם אצבע על הדופק כל זמן שישנו מסחר, יתרון משמעותי, שניתן בו להמשיך בשגרת חיים נורמלית ולא להשתעבד למסך המחשב כל היום, אם כן עולה השאלה מה תפקידו של הברוקר כאן ? תפקידו של הברוקר הוא קודם לספק את הגישה למערכות הממוחשבות שיאפשרו את המסחר האוטומטי ולאחר מכן הובלת התהליך וליווי .

יתרונות המסחר האוטומטי

ראשית, מסחר מצריך הרבה אנרגיות מהסוחרים בשוק ההון, זה כמובן תלוי באיזה סוג מסחר, אך בין האגרסיביים למתונים עדיין ישנו הסוחר שצריך לבדוק כל אימת שיתאפשר לו מה קורה עם הכסף שלו, מסחר אוטומטי הוא כזה שביצוע הפעולות הינם ממוחשבות עפ"י הגדרות מתאימות לאותו הסוחר וכך מתבצע מסחר ע"י רובוט ( תוכנת מחשב ) יתרון נוסף הינה העובדה כי במסחר אוטומטי, ישנו מסחר פרופר אשר משמעותו מבלי התייחסות לגורמים אחרים, הרבה מהפסדים שקורים אצל בני אנוש בניגוד לתוכנת מחשב, הינם תוצאה של רגשות, סוחרים רבים נוטים לפעול בצורה שגויה ולא משקפת את אופי המסחר ובכך מביאים על עצמם הפסדים .

למי מתאים מסחר אוטומטי ?

מסחר אוטומטי מתאים לכל מי שמעוניין לסחור, גם לאלו הנמצאים מול המחשב באופן קבוע ובמיוחד לאלו הסוחרים במקביל לעבודתם והמסחר אינו המקצוע שלהם, אחת היתרונות שצוינו למעלה היא העובדה כי במסחר אוטומטי, הינך ממשיך לחיות את חייך באין מפריע ותוכנת המחשב ממשיכה לעבוד עבורך .

כיד המכונה יודעת מה טוב בשבילי ?

במסחר אוטומטי, ההגדרות אינן אוטומטיות ותוכנת המחשב אינה מנחשת את מה שטוב לסוחר שהיא רשומה עליו, אלא הגישה למערכות, אשר ניתנת לסוחר מבית ההשקעות, מוגדרת כך שהיא מותאמת עפ"י אמות המידה המקובלות על הסוחר ועל הברוקר שאחראי עליו, כמו כן תוכנת המחשב בניגוד לסוחר בן- אנוש יודעת לשפר את עצמה תמיד, מגיבה מהר יותר ובנוסף גם יודעת לנתח ולאסוף נתונים ממומחים בתחום המסחר בו היא פועלת .

שימוש במערכות מסחר מבוססות אלגוריתם – זה טוב או רע?

באדיבות ‎Roman Berlin‎

שוק ההון הוא שוק לניירות ערך שונים כמו מניות, אג"ח, אופציות ונגזרים שונים. מטרת שוק ההון היא לאפשר לחברות למדינות לגייס כסף. שוק ההון מפגיש בין חברות הזקוקות למימון, לפרטים וחברות אחרות המעוניינים מצידם להשקיע את הונם כדי לייצר ערך כלכלי. שוק ההון מתחלק לשוק ראשוני ושוק משני. השוק הראשוני מיועד להנפקות חדשות ובשוק המשני הוא זה מתבצע כל המסחר.

עם התפתחות הטכנולוגיה, המחשב מחליף שלבים אנושיים במהלך המסחר: העברת ההוראות הטלפונית לחבר הבורסה וממנו לזירת המסחר הולכת ומוחלפת על ידי העברת הוראות ממוחשבת, פרסום השערים בהם נקשרו עסקאות הוא מקוון ומנגנון הסליקה הפך לממוחשב.

בשני עשורים האחרונים התפתחה נישה חדשה במסחר בשוקי ההון העולמיים והיא נקראת אלגו טריידינג. זהו שימוש במערכות מסחר אוטומטיות אשר מבוססות על מודלים מתמטיים וסטטיסטיים לצורכי חיזוי הכיוון של שוק ההון תוך כדי ביצוע מהיר של פקודות הנשלחות. למעשה אלגו טריידינג הוא מסחר בבורסה מבוסס תוכנת מחשב, אשר שולחת פקודות מסחר שנוצרות באמצעות אלגוריתם ממוחשב. אלגוריתם זה יוזם הוראות קנייה ומכירה בהתבסס על פרמטרים של תזמון, מחיר, סחירות ועוד. הוראות אלה מועברות לביצוע ללא הפעלת שיקול דעת נוסף או התערבות אדם.

בעידן הטרום אלגוריתמי רוב פקודות הועברו דרך טלפון לבורסה כאשר הברוקר היה מבצעה את הפקודה שהועברה תוך מספר דקות בודדות. עם התפתחות האלגוריתמים השוק הפנים שהוא צריך להיות מהיר ככל הניתן ובמרוצת השנים זמני ביצוע של הפקודות הצטמק עד לרמה של מילי שניות בודדות ואפילו מהר יותר.

יש הטוענים ששימוש במערכות אוטומטיות תורם ליעילות שוק ההון. האם זה באמת כך? או האם שימוש במערכות הללו דווקא פוגעות בשוק ההון ובשחקנים שבו?

ראשית אציין כי שימוש במערכות מסחר אוטומטיות גורם לעליה בנזילות שוק ההון. בעקבות הכניסה של המערכות הרובוטיות נוצרות יותר עסקאות בבורסה מה שגורם לעליה בנזילות בהיקף של 180%, וזאת אף על פי שגודל העסקה הממוצעת דווקא קטן.

נוסף לכך אנו רואים ששימוש במערכות האוטומטיות גורם לשיפור בתשתיות של קישוריות. שימוש במערכות אלגוריתמיות מצריך מערכות מחשוב עוצמתיות ביותר אשר מעבדות מידע במהירויות גבוהות, מעבר לכך ששימוש באסטרטגיות של המערכות מצריך ביצוע פקודות קניה ומכירה במהירויות של מילי, מיקרו ואף ננו שניות. זה מצריך חיבור שרתים קרובים לבורסה, רכישת תשתיות יקרות של קווים אופטיים ועוד שלל טכנולוגיות. חברות שלמות עוסקות בפיתוח ותחזוקה של טכנולוגיות של קישוריות ושרתים. שימוש במערכות הללו תורם לפיתוח מואץ של ה"כפר הגלובלי". עובדה זו מאפשרת לקרב סוחרים ומשקיעים מכל העולם ולבצע פעולות כמעט בכל בורסה בעולם במהירות.

כך נפתחות יותר הזדמנויות לשחקנים להשקיע את כספם ולחברות לגייס כסף ביתר קלות.

אך למסחר הלוגוריטמי יש גם חסרונות.

ראשית שימוש במערכות הללו פוגע בלקוחות הקטנים, אותם לקוחות שרוצים לסחור בורסה ולייצר רווח מסוים. לקוחות אלו חסרי אונים מול המהירויות והתזמונים של מערכות המסחר העוצמתיות שבסופו של דבר מביסות את השחקן הקטן שסוחר מהבית וגורמות לו להפסדים.

נוסף לכך יש חוסר שקיפות של הלוגוריטם. חברות האלגוטרידינג לא מפרסמות את השיטה בה הן סוחרות מכיוון שהיא גורמת להן רווחים. השחקנים האחרים לא יודעים את התזמונים של המערכות.

כמו כן, נוצרת א-סימטריה באינפורמציה (חוסר אינפורמציה זהה לשחקנים). וזאת עקב כך שחברות האלגוטריידינג משקיעות סכומי עתק של מספר מליונים בחודש במטרה לקבל אינפורמציה עדכנית מהשווקים השונים, מה שמביא להן יתרון משמעותי בתזמונים של העסקאות לעומת השחקן הקטן שכמובן אין לו את האפשרות הכספית לרכוש מידע כזה.

מעבר לכך, העובדה שהמערכות מבצעות הרבה מאוד עסקאות במנות קטנות יוצרת פגיעה בכמויות של היצע וביקוש. סוחר שרוצה למכור כמות מניות גדולה לדוגמה במחיר שוק יאלץ למכור את המניות במנות קטנות במחירים שונים מה שיביא למחיר פחות רווחי בשבילו.

ולבסוף נוצרת כאן נהירה של שחקנים לבורסות היותר מפותחות טכנולוגית, כגון הנאסד"ק. עקב העובדה שרוצים לבצע עסקאות במהירויות גבוהות יש צורך בבורסות מפותחות טכנולוגית שיאפשרו חיבור של מחשבים מהירים אליהם ומתן יכולת תשתיתי לביצוע הפקודות. בעקבות זאת אנשים עוזבים בורסות פחות מפותחות ויותר ויותר סוחרים בבורסות המפותחות.

לסיכום, לאור הממצאים אשר מעידים גם על תרומה וגם על פגיעה ביעילות, לא נוכל להגיד בצורה חד משמעית האם אלגוריתמים שינו את פני העולם לטובה או לרעה באופן חד משמעי. למרות שיש לא מעט חסרונות לתופעה זו, אין ספק שאלגו טריידינג ישתלט יותר ויותר על המסחר בשנים הקרובות, והדבר ישפיע על כל אחד מאיתנו.

בדיקת אסטרטגיות אוטומטיות במט"ח

באדיבות ‎Roman Berlin‎

בסרטון הבא מסביר רומן על בדיקת אסטרטגיות במט"ח בעזרת תוכנה מיוחדת

להורדה התוכנה
http://simpleforextester.com/

מסחר באופציות

במסגרת מאמר זה ניידע אותך אודות חשיבות השימוש במערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן כאשר אתה מבצע מסחר באופציות, כמו כן נציג בפניך מערכת מסחר אוטומטי ובסוף המאמר ניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר בבורסה במסגרת חברות בקבוצת רכישה.

אפיק ההשקעה אופציות מעוף נחשב, לא לחינם, לאפיק ההשקעה הקשה ביותר למסחר בבורסה הישראלית לניירות ערך, למעלה מ 90 % מהסוחרים באפיק השקעה זה מפסידים את כספם. מסחר באופציות מעוף הנו " מסחר סכום אפס " מסחר שבו על כל שקל שאתה מפסיד מישהו אחר מרוויח וההפך, לכן עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן על מנת להעלות את הסיכויים שלך להרוויח ולהגיע למצב שאתה נהנה מהאפשרות להרוויח לא אחוזים רבים ביום מסחר בודד.

מערכת מסחר אוטומטי  GO4ITRADER  מאפשרת לך לבצע מסחר באופציות באמצעות פקודות מסחר מתקדמות ובכך להעלות משמעותית את הסיכוי שלך להרוויח. במערכת פקודות מסחר אוטומטי רבות, בין היתר תוכל למצוא פקודות סטופ לוס , טייק פרופיט, טריילינג סטופ, מסחר אוטומטי באסטרטגיות ואף ניתנת לך האפשרות לפתחרובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית.

זה המקום ליידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר בבורסהבאמצעות חברות בקבוצת רכישה, החברות בקבוצה מקנה לכל אחד מהחברים בה עמלות מסחר ושירותי מסחר אטרקטיביים במיוחד , כאילו הוא סוחר בתיק השקעות גדול במיוחד ומבצע הקיף פעילות גבוה במיוחד, כמו כן ניתנת הטבה בלעדית – אפשרות לקבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום !

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לבצע מסחר באופציות בצורה מקצועית ועם תנאי מסחר אטרקטיביים במיוחד.

מסחר אוטומטי  זה GO4IT

 

למה המסחר בבורסה היום שונה מבעבר ?

באדיבות ‎aaa-aaa‎

תכירו את תחום האלגו טרייד או באנגלית (High Frequency Trading) = מסחר באמצעות תוכנת מחשב שמבצעת קניה ומכירה של נירות ערך ללא מגע אדם.

החברות המשתמשות באלגו טרייד: החברות שמשתמשות באלגו טרייד היינם חברות ענק שמבצעות מסחר בניירות ערך
(ברמות של מיליארד מניות ליום) גולדמן זאקס ,בנק אוף אמריקה ,בנק לאומי ,בנק פועלים וכו….

איך האלגו טרייד פועל: האלגו טרייד מבצע את פעולותיו על ידי חישובים מתמטיקאים במהירות של מאית שניה על סמך החישוב התוכנה מחליטה האם לקנות או למכור את המניה למחשב לא אכפת האם אשתו של מנהל החברה מתה ,או מה הרקע של מנכ"ל החברה.

החברות בדרך כלל פועלות ליד אזורי המסחר (בורסה או וול סטריט) כדי לקבל מהירות קניה ומכירה של מניות (ככול שהחברה יותר קרובה לבורסה כך הפקודות קניה והמכירה מגיעות למחשב הבורסה יותר מהר). חברות האלגו טרייד יושבות על שרתים חזקים ומהירות האינטרנט שלהם גבוהה מאוד (מעל 1G).

מה הסכנה:ב -6 במאי 2010 מדד הדאו בוול סטריט צנח בכמעט 1000 נקודות ב 50 דקות מסחר.
כיום שחקני האלגו טרייד מחזקים בכ – 70% מן שוק המניות בוול סטריט

מה הנקודה ?
  • הנקודה היא שהמשחק השתנה נכנסו שחקנים חדשים וחזקים לשוק שבכול רגע יכולים לשנות את האלגורית ולהביא לצניחה חופשית בשווקים ,כשהכסף שלך לכוד בפנים.
  • אין להם פיקוח אף אחד לא יודע כיצד האלגוריתם האלה פועלים מלבד יוצריהם.
  • אין להם ערך לשוק הם פשוט טפילים שעושים כסף על פערי השערים במרווח של דקות,הם עושים מניפולציה לשוק יש להם כוח שיכול להטות את השוק לכיוונם.

תוכנית 60 דקות על חברות האלגו טרייד

הפעלה והתקנת רובוט מסחר ב MetaTrader4

באדיבות ‎Roman Berlin‎

סרטון הסבר על הפעלה בסיסית של רובוט מסחר, מי שמתעניין במסחר אוטומטי מוזמן לבקר במעבד הרובוטים שלי בקבוצה:
מסחר אוטומטי במט"ח ושוק ההון – רעיונות ועזרה הדדית

מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף

במסגרת מאמר זה ניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר אוטומטי באופציות מעוף  על בסיס מערכת ה אף. אמ .אר (FMR ) שלך

כידוע, ישראל נחשבת כמעצמה טכנולוגית, אם נתבונן בתחום המסחר בבורסה נבחין כי אנו עדיין הרחק בשנות ה 90.עד לאחרונה הסוחרים בבורסה הישראלית היו מוצאים עצמם יושבים במשך כל יום המסחר מרותקים למסכי המחשב ללא אפשרות לזוז מהם מאחר ואפילו עזיבה ל " 5 דקות " עשויה לעלות לא מעט, בין אם פספוס הזדמנויות מסחר ובין עם הפסד של כסף רב.

היתרונות במסחר אוטומטי רבים ומגוונים, נסקור בפניך בקצרה מס יתרונות

1.עמידה במשמעת מסחר – ללא השפעות אמוציונליות כאלו או אחרות אשר יגרמו לך לחגור משיטת המסחר שלך אשר בחנת אותה לאורך זמן וראית שהיא משיגה תשואה חיובית

2. שמירה על בריאותך – ישבה דרוכה מול מסכי המחשב במשך כל היום עשויה לגרום לבעיות בצוואר, בגב, עניים ועוד, מה גם שקיימים לחצים נפשיים לא מטעים, כאשר אתה מפעיל תוכנת מסחר אוטומטי ניתנת לך האפשרות לעזוב את מסך המחשב לא מעט שעות.

3.עיסוק בעיסוקים נוספים – תוכנת מסחר אוטומטי מאפשרת לך לעסוק בעיסוקים נוספים מלבד המסחר בבורסה

4.מסחר בניירות ערך נוספים – כאשר אתה סוחר באמצעות תוכנה למסחר אוטומטי אתה יכול לסחור במקביל במספר ניירות ערך, דבר שמבחינה טכנית לא ניתן היות ואתה בן אנוש.

5. השגת יתרון יחסי – כידוע כול הסוחרים בבורסה רוצים להרוויח, על מנת להעלות את הסיכוי להרוויח עליך להשיג יתרונות יחסיים רבים ככל הניתן, אחד מהם והמשמעותי מכולם הוא תוכנת מסחר אוטומטי אשר זמן התגובה שלה להתרחשויות בשוק מהיר פי כמה מתגובה של בן אדם. תוכנה אוטומטית אינה מתעייפת וממתינה להזדמניות המסחר כפי שהזנת לה, תמיד ברמת דריכות של 100% !

הנך מוזמן לצורקשר ולהתחיל לבצעמסחר בבורסה הישראלית אמצעות תוכנת מסחר אוטומטי, כמו כן תוכל להצטרף לקבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר עצמאי ושרותי מסחר בבורסה כוללת הטבות ותנאי מסחר אטרטיביים במיוחד, הכוללת אף הטבה בלעדית – ! אפשרו תקלבלת תכונת מסחר אוומטי ללא תשלום !

 מסחר אוטומטיזה GO4IT

גולשים נוספים שקראו מאמר זה קראו גם :

פורום שוק ההון

מסחר בשוק ההון

מסחר בדמו