עברית     English

כיצד לסחור בפורקס

10 בפברואר 2013 | מאת: | פורסם ב כללי

מהו מסחר בפורקס וכיצד למעשה סוחרים בו ?

מסחר בפורקס הינו מסחר במטבעות זרים וידוע כמסחר בצמדי מטבעות וכיום הוא למעשה המסחר הפעיל הגדול ביותר בשוק ההון ואליו נערמים כל הסוחרים והמטבעות כולם מקבלים את שווים עפ"י מסחר גלובלי זה, אין זה סוד כי המסחר הנפוץ בעולם וזה שקובע את שוויו של כל מטבע זר בעולם הוא עפ"י מסחר זה, על מנת לדעת מה שווי לצורך הדוגמא של מטבע הריאל הברזילאי לעומת הדולר האמריקאי, אנו נצטרך בשביל זה את המסחר במט"ח, עפ"י כמות ההיצע והמסחר בו ייקבע כל מטבע ומטבע. המסחר נקבע עפ"י צמדי מטבעות, כל מטבע אל מול שוויו למטבע אחר כך יוצא שיש לנו תמיד, דולר- יורו, שקל- דולר וכן הלאה

מסחר בפורקס הוא מסחר מאוד פופלארי בעולם ובישראל בכלל, יותר ויותר סוחרים בעולם חדשים וותיקים, בנקים, תאגידים, חברות למסחר ובתי השקעות ראו את הפוטנציאל הגלום במסחר זה וקיבלו עליהם כמעט חובה לסחור ולהיות פעילים מאוד ולנהל פלטפורמות שונות בעולם זה שידוע כמושך אליו מידי חודש רבבות וגם כאלה אשר מזדמנים ומנסים את מזלם למען הרווח הקל, במסחר זה כל שעליך לעשות כסוחר הוא לנסות לחזות את שווין של צמדי מטבעות, האם יירד שוויו של הדולר אל מול השקל לצורך הדוגמא או ייעלה ובכך ההפרשים הנמדדים ממש בפיפסים אך כאשר הסכומי הכסף הם גדולים ההפרשים בין הניסון לחזות במידה וצדקתם הוא גדול וכך גם ההיפך והרווחים יכולים להיות נאים מידי חודש בחודשו .

מסחר זה גם נודע בעולם בשמו המיוחד הלא הוא Forex  שניתן לו בזכות צמדי המילים Forgein Exchange

 

 

מאמרים קשורים:

  1. כיצד לבחור חברת ביומד להשקעה
  2. מהי קורלציה?
סגור לתגובות על כיצד לסחור בפורקס

מאת:

המשימה העיקרית של USG CAPITAL היא לספק שירותי מסחר אונליין בצורה המקצועית והאמינה ביותר שקיימת. החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח יחסים ארוכי טווח עם לקוחותיה הסוחרים, כאשר המדיניות היא לספק את הפלטפורמות הטובות ביותר עבור סוחרים ומשקיעים, בכדי להגן על כספם, ובכדי להגדיל את רווחיהם. אנו, בחברת USG CAPITAL, מבינים כי האמון הנדרש במערכת יחסים עסקית לטווח ארוך, ולכן אנו מבססים את הערכים של החברה שלנו על בניית אמון. כל לקוח, ללא קשר למטרת פנייתו אלינו, הוא מיוחד עבורנו ואנו מחוייבים להבטיח את איכות השירות ואת מלוא תשומת הלב ניתנת בכל עת. USG CAPITAL חרטה על דגלה לדאוג ללקוח ולספק לו את סביבת עבודה המקצועית, האמינה והנוחה ביותר שקיימת כיום!

כותב זה פירסם 6 מאמרים עד כה.

Comments Closed

התגובות סגורות.