עברית     English

מסחר יומי

4 בדצמבר 2011 | מאת: | פורסם ב כללי

במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד אפשר לבצע מסחר יומיבבורסה הישראלית תוך כדי עיסוק בעבודה נוספת, כמו כן תינתן לך אפשרות להצטרף לקבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר ושירותי מסחר בבורסה.

בעבר הלא רחוק, מי שהיה מבצעהשקעה בשוק ההוןהישראלי והיה מעוניין לבצע זאת בצורה של מסחר יומי, לא היה יכול לעסוק בעיסוק נוסף מאחר ולא היו קיימות תוכנות למסחר אוטומטי, תוכנות אלה היו שמורות לגופים הפיננסיים הגדולים, לסוחרי מט"ח ולסוחרים בבורסות חול.

כיום עם ההתפתחויות הטכנולוגיות והמגמה ההולכת וגוברת של משקעים בבורסה לעבור ממסחר דרך ברוקר שמנהל להם את תיק ההשקעות למסחר עצמאי, אנו עדים לכך שיותר ויותר סוחרים מנהלים בעצמם את תיק ההשקעות שלהם, עקב כך גם הצורך לתוכנות מסחר אוטומטי עלה.

תוכנת המסחר האוטומטי GO4ITRADER מאפשרת לך לבצע מסחר יומי בצורה אוטומטית לחלוטין, מספיקות 10 דקות של השקעה ביום בהזנת הפקודות והמערכת תבצע את אלגוריתם המסחר שלך בדיוק כפי שרצית. במידה ואלגוריתם המסחר שלך רווחי לאורך זמן אתה יכול המשיך בעיסוק המרכזי שלך ולהכניס הכנסה נוספת דרך מסחר יומי בבורסה הישראלית.

כפי שחברי קבוצות רכישה בתחום הנדלן נהנו מהטבות ומתנאים אטרקטיביים במיוחד, כך גם חברי קבוצת הרכישה בתחוםמסחר בבורסה, לחברי הקבוצה ניתנו הטבות אטרקטיביות במיוחד כאילו כל אחד מחברי הקבוצה סוחר בתיק השקעות גדול במיוחד ומבצע הקיף פעילות של קניה ומכירה גדול במיוחד, בנוסף ניתנת הטבה בלעדית – אפשרות לקבלת תוכנת מסחר אוטומטטי ללא תשלום  !

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לבצע מסחר בבורסה בצורה עצמאית במסגרת חברות בקבוצת רכישה עם כלי מסחר אוטומטי מתקדמים אשר יעלו את הסיכוי שלך להשיג תשואה חיובת במסחר שלך בשוק ההון !

 מסחר אוטומטיזה GO4IT

מסחר אוטומטי במטח

פורום שוק ההון

 

 

 

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף
  2. מסחר אוטומטי בארץ
סגור לתגובות על מסחר יומי

מאת:

Go4iTrader - תוכנת מסחר אוטומטי מתקדמת וחדשנית למסחר בבורסה הישראלית,אשר מאפשרת לך לסחור על בסיס מערכת ה FMR שלך בצורה אוטומטיות לחלוטין ! -ניתן להזמין פיתוח של רובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית, -במסגרת הקמת קבות רכישה בעניין עמלות מסחר ושרותי מסחר הושגו תנאי מסחר וההטבות הבאים:1.85 שח לאופציות מעוף, 0.07% למניות, הטבות רבות נוספות הכוללת אף קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום ! www.go4it.org.il

כותב זה פירסם 8 מאמרים עד כה.

Comments Closed

התגובות סגורות.