עברית     English

מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף

20 בנובמבר 2011 | מאת: | פורסם ב אופציות מעו"ף, בורסה ישראלית, מסחר אוטומטי

במסגרת מאמר זה ניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר אוטומטי באופציות מעוף  על בסיס מערכת ה אף. אמ .אר (FMR ) שלך

כידוע, ישראל נחשבת כמעצמה טכנולוגית, אם נתבונן בתחום המסחר בבורסה נבחין כי אנו עדיין הרחק בשנות ה 90.עד לאחרונה הסוחרים בבורסה הישראלית היו מוצאים עצמם יושבים במשך כל יום המסחר מרותקים למסכי המחשב ללא אפשרות לזוז מהם מאחר ואפילו עזיבה ל " 5 דקות " עשויה לעלות לא מעט, בין אם פספוס הזדמנויות מסחר ובין עם הפסד של כסף רב.

היתרונות במסחר אוטומטי רבים ומגוונים, נסקור בפניך בקצרה מס יתרונות

1.עמידה במשמעת מסחר – ללא השפעות אמוציונליות כאלו או אחרות אשר יגרמו לך לחגור משיטת המסחר שלך אשר בחנת אותה לאורך זמן וראית שהיא משיגה תשואה חיובית

2. שמירה על בריאותך – ישבה דרוכה מול מסכי המחשב במשך כל היום עשויה לגרום לבעיות בצוואר, בגב, עניים ועוד, מה גם שקיימים לחצים נפשיים לא מטעים, כאשר אתה מפעיל תוכנת מסחר אוטומטי ניתנת לך האפשרות לעזוב את מסך המחשב לא מעט שעות.

3.עיסוק בעיסוקים נוספים – תוכנת מסחר אוטומטי מאפשרת לך לעסוק בעיסוקים נוספים מלבד המסחר בבורסה

4.מסחר בניירות ערך נוספים – כאשר אתה סוחר באמצעות תוכנה למסחר אוטומטי אתה יכול לסחור במקביל במספר ניירות ערך, דבר שמבחינה טכנית לא ניתן היות ואתה בן אנוש.

5. השגת יתרון יחסי – כידוע כול הסוחרים בבורסה רוצים להרוויח, על מנת להעלות את הסיכוי להרוויח עליך להשיג יתרונות יחסיים רבים ככל הניתן, אחד מהם והמשמעותי מכולם הוא תוכנת מסחר אוטומטי אשר זמן התגובה שלה להתרחשויות בשוק מהיר פי כמה מתגובה של בן אדם. תוכנה אוטומטית אינה מתעייפת וממתינה להזדמניות המסחר כפי שהזנת לה, תמיד ברמת דריכות של 100% !

הנך מוזמן לצורקשר ולהתחיל לבצעמסחר בבורסה הישראלית אמצעות תוכנת מסחר אוטומטי, כמו כן תוכל להצטרף לקבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר עצמאי ושרותי מסחר בבורסה כוללת הטבות ותנאי מסחר אטרטיביים במיוחד, הכוללת אף הטבה בלעדית – ! אפשרו תקלבלת תכונת מסחר אוומטי ללא תשלום !

 מסחר אוטומטיזה GO4IT

גולשים נוספים שקראו מאמר זה קראו גם :

פורום שוק ההון

מסחר בשוק ההון

מסחר בדמו

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. מסחר באופציות – Best Trader
  2. מסחר אוטומטי בארץ
  3. מסחר אוטומטי ואתה – פסיכולוגית המסחר
  4. כל המידע על מסחר אוטומטי בשוק ההון
סגור לתגובות על מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף תגים: , , ,

מאת:

Go4iTrader - תוכנת מסחר אוטומטי מתקדמת וחדשנית למסחר בבורסה הישראלית,אשר מאפשרת לך לסחור על בסיס מערכת ה FMR שלך בצורה אוטומטיות לחלוטין ! -ניתן להזמין פיתוח של רובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית, -במסגרת הקמת קבות רכישה בעניין עמלות מסחר ושרותי מסחר הושגו תנאי מסחר וההטבות הבאים:1.85 שח לאופציות מעוף, 0.07% למניות, הטבות רבות נוספות הכוללת אף קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום ! www.go4it.org.il

כותב זה פירסם 8 מאמרים עד כה.

Comments Closed

התגובות סגורות.