עברית     English

קופות רושמות לעסקים

25 בדצמבר 2014 | מאת: | פורסם ב אסטרטגיות מסחר

בעלי עסקים ניידים רבים נאבקים עם אפשרויות תשלום. בעוד הם בתנועה, עוברים מאתר עבודה אחד (או לקוח אחד) למשנהו, זה עלול להיות קשה לשמור על הדברים מאורגנים. לרוב בעלי העסקים הקטנים יש את המותרות של חנות, קופה רושמת, ומסוף עיבוד כרטיסי אשראי. עבורם, אין צורך בניחושים – יש כסף בכרטיס, או שלא.

לבעלי עסקים ניידים, כגון גננים, סוחרים בירידי אומנות וכד' פשוט אין את המותרות הללו. רובם מוגבלים לקבלת מזומן או צ'ק; ללא שום ערובה שיש כספים בחשבון. זה עלול להיות קשה למצוא את שיטת התשלום שנוחה גם למוכר וגם ללקוחות, במיוחד עבור פריטים גדולים או יקרים. למרבה הצער, לעתים קרובות משמעות הדבר שהלקוח יפנה לספק אחר, פשוט משום שהוא מקבל כרטיסי אשראי ו/או מספק אפשרות מימון שאינה כרוכה בסידור נוסף.

(במילים אחרות, חברת כרטיסי האשראי פועלת כ"נושה" עבורם, במובן מסוים, ומעניקה ללקוח תכנית מימון עצמי בתנאים שלהם.)

האם אתה מאבד מכירות בגלל שאינך יכול או לקבל כרטיסי אשראי? מדובר בבעיה משותפת לרבים מבעלי העסקים הניידים. תאר לעצמך את כמות המכירות שיכולת לצלוח ביריד  או תערוכה, אם תשלום של סכום גדול היה קל יותר ונוח יותר עבור הלקוחות.

לקוחות נושאים פחות ופחות מזומנים. אנו הופכים במהירות לחברה הצורכת באמצעות אשראי ורק מעט אנשים טורחים עם מזומן או פנקסי צ'קים. הם מעדיפים את הקלות ונוחות של כרטיסי האשראי. האם אתה מאבד מכירות יקרות, כי אינך מקבל את השיטה הנוחה ביותר לתשלום?

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. כרטיס כניסה לעולם העסקים
  2. קופות גמל
סגור לתגובות על קופות רושמות לעסקים

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.