עברית     English

הדרך הנכונה לבחור מה רוצים ללמוד

18 בדצמבר 2014 | מאת: | פורסם ב אסטרטגיות מסחר

הרצון להיות אנשים מוצלחים שיש להם הרבה עניין בחיים הוא רצון שמשותף להרבה אנשים, אך השאלה תמיד זהה: איך משיגים את היעד הזה? יש אנשים שחושבים על דרך כמו תואר ראשון במנהל עסקים, כי מבחינתם מה שמעניין בחיים זה עסקים, ואילו אחרים רוצים ללמוד תואר במדעי ההתנהגות, מדעי החיים וכדומה. ואתם? מה באמת מעניין אתכם ואיך אתם רואים את העתיד שלכם? במידה ואתם עוד לא יודעים מה ללמוד ואיפה לעשות את זה, הגיע הזמן שתתחילו לחקור את עצמכם בצורה רצינית יותר.

האם הלימודים צריכים להיות העיקר?

אין תשובה אחת לשאלה הזאת, אך באופן כללי רוב האנשים מסכימים על כך שבין אם תלמדו תואר ראשון במנהל עסקים ובין אם תלמדו כל דבר אחר, הלימודים הם רק הדרך. בסופו של דבר הם אמצעי שיוביל אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות, כך שאפשר להבין מדוע הרבה אנשים מתפשרים על העניין במשך כמה שנים כדי להגיע למשרה שעליה הם חולמים. עם זאת, מובן שלא כל האנשים חולקים את הדעה הזאת כי יש הרבה שחשובים כי הלימודים הם העיקר.

האם בטוח שתעסקו במה שתלמדו?

כמובן שהתשובה לכך שלילית, כי אין דבר בטוח בחיים שלנו. לכל אחד יכולים להיות הרבה תחומים שמעניינים אותו, כך שזה לא מפתיע לגלות אנשים שלומדים ואחר כך עובדים בדברים אחרים. מה שבאמת חשוב זה ללמוד משהו שאתם כן יכולים להתחבר אליו, אך יחד עם זאת, כדאי יהיה גם לקחת בחשבון את העתיד. בסופו של דבר אתם לומדים כדי להצליח לממן את החיים שלכם ואת חיי המשפחות שתקימו, כך שגם הפרנסה יכולה להשפיע על בחירת תחום הלימוד.

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. כרטיס כניסה לעולם העסקים
  2. היחס שלנו לכסף והחשיבות שלו בחיינו
  3. הדרך הבטוחה לנהוג ברכב שלכם
  4. הדרך הכי טובה ללמוד בה את שוק ההון
סגור לתגובות על הדרך הנכונה לבחור מה רוצים ללמוד

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.