עברית     English

כוחו של הכסף להניע את עולמנו

6 בנובמבר 2014 | מאת: | פורסם ב מניות

רוב האנשים יעידו שאחד מהדברים שהכי מעניינים אותם בחיים זה כסף, וכל אחד יעיד על כך במובן אחר. יש אנשים שבסך הכול רוצים שיהיה להם כסף כדי שהם יוכלו להגשים את חלומותיהם, ואילו אחרים רוצים לנהל אותו ולהפוך סכום מסוים לכפול. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תמיד חשבתם על לימודי שוק ההון? אם כך, אפשר בהחלט להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה להבין יותר בדבר שמניע את העולם שלנו? זה נכון שיש עוד הרבה ערכים אחרים ודברים שאנחנו עושים ומשפיעים על עולמנו, אך הכסף ושוק ההון הם בהחלט נושאים חשובים וכדאי להכיר אותם יותר לעומק.

עבודה בעולם הגדול

לימודי שוק ההון אלה לימודים שכדאי ללמוד לא רק כדי שתוכלו לדעת עוד משהו על הכוח החשוב שמניע את עולמנו, אלא גם כדי שתוכלו להשתלב בעבודות שונות בעולם הגדול. הכסף משפיע ומניע לא רק את ישראל אלא את ההחלטות החשובות בעולם כולו, ובנוסף לכך, הוא גם מחבר בין ארצות שונות. הרבה פעמים איפה שנגמרות המילים מתחיל לדבר הכסף ובונה שפה משותפת, כך שהרצון להכיר את העולם הזה יותר לעומק בהחלט מובן.

כל אחד יכול

בעבר הייתה דעה רווחת שרק אנשים עשירים יכולים להכיר את שוק ההון לעומק, ללמוד ממנו ולהבין עליו הרבה דברים, אך היום זה כבר לא כך. היום כל אחד יוכל להשקיע בבורסה והאמת היא שכל אחד יוכל גם להגדיל את הידיעות שלו בנושא אפילו בעזרת האינטרנט, כך שגם אתם יכולים לדעת יותר על שוק ההון. הידע הזה יוכל להפוך לעוד כסף ויוכל לשנות את הסיטואציה שלכם בחיים, אז למה שתוותרו עליו?

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. היחס שלנו לכסף והחשיבות שלו בחיינו
  2. מכירים את המשפט רצים אחרי הכסף ? בואו לראות למה ?
סגור לתגובות על כוחו של הכסף להניע את עולמנו

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.