עברית     English

כרטיס כניסה לעולם העסקים

6 בנובמבר 2014 | מאת: | פורסם ב השקעות אחרות

כל אדם שיש לו אינטרס להצליח בחיים ושרוצה לאייש תפקידים חשובים שיש בהם פוטנציאל להרוויח כמה שיותר חושב גם על תחום העסקים. הדבר הראשון שצריך לדעת על הנושא הזה, עוד הרבה לפני שעושים תואר ראשון במנהל עסקים, זה שלא כולם מצליחים ולא כולם הופכים להיות עשירים גדולים. זה מאוד תלוי בסופו של דבר, כמו בכל תחום אחר, אופי שלכם, באמביציה וביכולות, ובנוסף לכך, זה גם תלוי פעמים רבות בתחום העסקים שבו אתם בוחרים לקחת חלק. לא בכל תחומי העסקים פוטנציאל הרווח זהה, כך שכדאי לכם לחשוב תחילה לאיפה אתם רוצים להגיע ומה מעניין אתכם לעשות.

הדמיון בין ניהולם של עסקים שונים

מה שכן דומה בין ניהול של עסקים שונים אלה הן ההתמודדויות שמחכות למנהלי העסקים, כך שיש סיבה לכך שהרבה אנשים בוחרים לעשות תואר ראשון במנהל עסקים. העניין הוא שבדרך כלל בעלי עסקים צריכים להתמודד עם ניהול של אנשים, עם הצורך לזהות איזה עובד יוכל לבצע עבודות מסוימות בצורה טובה יותר וכדומה. יש התמודדות רבה עם הגורם האנושי אך גם עם נושאים של בירוקרטיה והתנהלות מול לקוחות, כך שבהחלט ניתן לומר שהתחום הזה מעניין וקשור לכל דבר שאנחנו עושים בחיים.

היכולת לקום אחרי נפילה של עסק

עוד דבר שצריך לדעת על עולם העסקים זה שלא תמיד אפשר להצליח בכל מה שאנחנו עושים, ואחד מהדברים שמבדילים בין איש עסקים טוב ובין איש עסקים בינוני זו המהירות שבה הם קמים אחרי כישלון. כישלונות עבור אנשי עסקים הם חלק מהחיים והם דרך ללמוד דברים חדשים, כך שמעבר לכך שכדאי לעשות תואר בנושא צריך גם סבלנות והרבה אמונה בדרך שלכם.

למידע נוסף – http://www.netanya.ac.il/Schools/BusinessManSchool/BABusiMan/Pages/default.aspx

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


Nאין מאמרים קשורים.

סגור לתגובות על כרטיס כניסה לעולם העסקים

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.