עברית     English

הדרך הבטוחה לנהוג ברכב שלכם

1 באוקטובר 2014 | מאת: | פורסם ב סחורות

הנטייה שלנו בתור בני אדם היא לחשוב תמיד שהכול יהיה בסדר, כי אחרת איך היינו יכולים להתמודד עם המציאות שלפעמים קשה כל כך? עם זאת, ולמרות שעדיף לראות את הצד היפה של החיים, כדאי גם להכין את עצמנו למצבים פחות נעימים שעלולים לקרות, פשוט כי זה חלק מהחיים. זה לא משנה אם אתם עומדים לקנות דירה חדשה או רכב, כי בכל מקרה כדאי יהיה לעשות גם ביטוח שיוכל לכסות נזקים שונים שעלולים לקרות. יש הרבה ביטוחי רכב שתוכלו לבחור ביניהם, ולמרות שמדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה, זו הוצאה שעשויה להתגלות כמאוד משתלמת בעתיד.

השקט הנפשי

ביטוחי רכב, כמו הרבה ביטוחים אחרים, יוכלו לתת לכם שקט נפשי ולכן הם כה מהותיים. אם ניקח לדוגמא את ביטוחי הדירה שמכסים גם מקרה של שריפה, אנחנו נראה שפעמים רבות בעבר ביטוחים כאלה הצילו חיים של אנשים ומנעו מאנשים רבים להגיע למצב של עוני נורא. זה אותו הדבר לגבי הרכב שלכם, כי למה שתיקחו סיכון שתיקנו מחר רכב חדש ומחרתיים יגנבו לכם אותו? זו תחושה נוראית וזה גם הפסד כלכלי לא קטן, כך שעדיף שיהיה לכם ביטוח שייתן לכם שקט נפשי ויאפשר לכם ליהנות מהמכונית שלכם כמו שצריך.

ההוצאות השוטפות על הרכב

צריך לראות את הביטוחים השונים לרכב כמו הוצאה שוטפת שאי אפשר לוותר עליה, כי זה אכן כך. זה נכון שאתם יכולים להסתפק רק בביטוח חובה וכך לצאת לכביש, אך אם זה יפגע בהנאה שלכם מהרכב בגלל הדאגה למה שעלול לקרות, הרי שזה לא כדאי. אי אפשר להתכחש לכך שלהחזיק רכב בישראל זה יקר, אך מצב שני הביטוח זה לא המקום לחסוך בו.

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


מאמרים קשורים:

  1. הדרך הכי טובה ללמוד בה את שוק ההון
  2. ביטוח משכנתא
סגור לתגובות על הדרך הבטוחה לנהוג ברכב שלכם

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.