עברית     English

היחס שלנו לכסף והחשיבות שלו בחיינו

17 באוקטובר 2014 | מאת: | פורסם ב בורסה ישראלית

יש מספר דברים שנהוג לומר עליהם שהם מניעים את העולם שלנו ואת חיינו, ואחד מהם זה כמובן כסף.

אי אפשר לדמיין איך היו נראים החיים שלנו ללא כסף, והיה מאוד קשה להעריך את מצבו של כל אחד מאיתנו אם לא היו לנו חשבונות בנק ועסקים שאנחנו מנהלים. הכסף אומנם לא יכול לעזור לנו לקנות הכול, כי אושר ואהבה אי אפשר לקנות בעזרתו, אך הוא יכול להפוך את החיים של כל אחד מאיתנו להרבה יותר נוחים. זה בא לידי ביטוי כשמדובר על בריאות, על קניית בית או על כל דבר אחר בחיים, כך שאפשר להבין למה רבים בוחרים לעשות תואר של לימודי שוק ההון.

איך באמת עושים כסף?

אחת מהשאלות שמטרידות את האדם מזה שנים רבות, היא איך עושים כסף, וברור לחלוטין שאין לכך תשובה אחת. יש אנשים שמאמינים שלפני שיוצאים לשוק העבודה ולפני שמנסים לעשות משהו יש ללמוד, ואילו אחרים חושבים שעדיף ללמוד תוך כדי תנועה ותוך כדי עבודה. כאשר מדובר על הרצון להבין יותר איך פועל העולם שלנו מבחינה כלכלית, בהחלט כדאי לשקול את האפשרות של לימודי שוק ההון, כי במסגרת של לימודים כאלה מקבלים כלים ומכירים הרבה מושגים חשובים.

האם שוק ההון פתוח לכולם?

שוק ההון בהחלט פתוח לכל אחד, ולמעשה כל אדם בעולם שירצה יוכל להתחיל לסחור בבורסה בקלות רבה. זה לא משנה אם מדובר על אדם שמשקיע בבורסה את הנכסים היחידים שיש לו או שמדובר על אדם שמשקיע רק אחוזים קטנים מתוך כל הונו, כי למעשה השוק הזה פתוח לכולם. לכן כדאי ללמוד את הדברים לפני שנכנסים ומשקיעים כי הלימודים יכולים לעזור במניעת טעויות שונות.

עקב תקנות הרשות לניירות ערך הורדנו את האפשרות להגיב לפוסטים.
רוצה ללמוד לסחור? יש לך שיטת מסחר ונמאס לך לשבת מול המחשב? - כנס לדף המוצרים כדי לקבל פתרון  
 


Nאין מאמרים קשורים.

סגור לתגובות על היחס שלנו לכסף והחשיבות שלו בחיינו

מאת:

כותב זה פירסם 22 מאמרים עד כה. מידע נוסף על כותב זה יפורסם בעתיד.

Comments Closed

התגובות סגורות.